Київська обласна військова адміністрація передала п’ять пікапів підрозділу «АХІЛЛЕС», який щодня воює на передовій. Автівки придбані за кошти субвенції з обласного бюджету
Начальник КОВА Микола Калашник наголосив, що такі машини є критично важливими для фронту, адже забезпечують мобільність, швидку доставку спорядження та дозволяють вчасно евакуювати бійців.
«Я вдячний кожному воїну «АХІЛЛЕСа» за відданість і мужність. А командиру Юрію Федоренку — за незламність і лідерство. Київщина завжди буде поруч із нашими захисниками», — підкреслив Калашник.