GTranslate

English Portuguese Spanish

8 років ув’язнення отримав зловмисник, який, погрожуючи ножем, пограбував адміністраторку ресторану

24 Noviembre 2025
8 років ув’язнення отримав зловмисник, який, погрожуючи ножем, пограбував адміністраторку ресторану

Суд врахував усі докази, зібрані поліцейськими під час досудового розслідування та визнав чоловіка винним у скоєнні розбійного нападу у закладі харчування

Нагадаємо, влітку цього року до поліції Шевченківського району надійшло повідомлення про розбійний напад у одному з ресторанів. Тоді, правоохоронці затримали 41-річного нападника у порядку статті 208 КПК України неподалік від місця події.

У ході досудового розслідування правоохоронці зʼясували, що фігурант раніше працював у цьому ж закладі, однак через конфлікт із керівництвом припинив трудові відносини. Ввечері нападник прийшов до адміністраторки ресторану та, погрожуючи їй ножем, відібрав два мобільні телефони та втік.

Тоді, слідчі вилучили у фігуранта знаряддя злочину – ніж і викрадені гаджети, а також за процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури
повідомили чоловікові про підозру за ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України – розбій, вчинений в умовах воєнного стану.

Слідчі завершили досудове розслідування та скерували обвинувальний акт до суду. Увесь час слідства зловмисник перебував під вартою.

Наразі,вироком районного суду чоловіка визнано винним у вчиненні злочину і засуджено до 8 років позбавлення волі з повною конфіскацією майна.