Чинний глава ОБСЄ, глава МЗС Швейцарії Ігнаціо Кассіс у понеділок, 2 лютого, прибув до Києва
Про це міністр написав у своєму Х.
Разом із Кассісом до Києва прибув генеральний секретар ОБСЄ Ферідун Сінірлиоглу.
"Я тут, щоб підтвердити роль ОБСЄ як платформи для діалогу та її готовність підтримувати зусилля з досягнення справедливого і міцного миру відповідно до міжнародного права та Гельсінських принципів", – написав Кассіс.
Ігнаціо Кассіс також говорив про плани відвідати Москву.
Швейцарія цьогоріч головує в ОБСЄ, чинним головою організації вважається глава МЗС.