Робочий візит голови Київської ОДА Миколи Калашника та в.о. голови облради Ярослава Добрянського був присвячений інспекції обласної лікарні та онкодиспансеру
Вони оглянули хід ремонтів, зокрема Блок трансплантації кісткового мозку, де створені умови для надскладних операцій. Також перевірили реалізацію проєктів із використанням лінійних прискорювачів і брахітерапії.
На будівництві корпусу №14 Калашник доручив збільшити темпи робіт і кількість працівників. У лікарні проінспектували ортопедично-травматологічний центр, майбутнє приміщення для МРТ та інші корпуси, де тривають капремонти.
«У пріоритеті — якісна та доступна медицина. Київщина працює над тим, щоб пацієнти отримували допомогу за сучасними стандартами», — заявив голова КОДА.