Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав саміт "Великої сімки" відповісти на ранковий обстріл Києва більшими санкціями проти рф та більшою кількістю важкого озброєння для України
Про це глава української дипломатії написав у Твіттері.
"Ця семирічна українська дитина спокійно спала в Києві, поки російська крилата ракета не підірвала її будинок. Багато хто ще по Україні страждає. Саміт G7 має відповісти більшими санкціями проти росії і більшою кількістю важкого озброєнням для України. Хворий імперіалізм росії потрібно перемогти", - зазначив Кулеба.
Як повідомлялось, уранці 26 червня росіяни завдали ракетних ударів по Києву. Внаслідок влучення ракети у 9-поверховий житловий будинок у Києві частково зруйновані 7, 8 та 9 поверхи будинку. Під завалами є люди. Очільник столиці Віталій Кличко повідомляв, що з-під завалів будинку дістали живою семирічну дівчинку. Наразі відомо про п'ятьох постраждалих.