П’ять важливих документів, що відкривають нові можливості для розвитку співпраці між громадами Київської області та європейськими партнерами, підписано під час III Міжнародного Саміту міст і регіонів "Згуртовані заради миру і безпеки"
Про це повідомляється із покликанням на пресслужбу КОДА та голову Київської обласної державної адміністрації Миколу Калашника.
Разом з головами громад Київщини очільник КОДА взяв участь у Саміті із залученістю 216 іноземних учасників з 20 країн світу, 22 представників посольств іноземних держав.
Напередодні міжнародні делегації-учасники Саміту побували на території Київської області. Іноземні гості на власні очі побачили, як відбудовується регіон.
Сьогодні під час Саміту мали можливість обговорили амбітні плани подальшого відновлення та розвитку, адже кожна громада заслуговує на гідне майбутнє,
— зазначив Микола Калашник.
У межах цього масштабного заходу підписали п’ять важливих документів:
Такі партнерства є свідченням взаємної довіри та спільних цінностей. Дякую Президенту України Володимиру Зеленському за ініціативу проведення цього Саміту та за підтримку міжнародного співробітництва. Участь у панелях, обговорення важливих тем дали можливості кожному регіону, кожній громаді для налагодження спільної роботи, партнерських відносин та об’єднання зусиль. Наша спільна мета — досягнення справедливого миру в Україні. Вірю, що разом подолаємо всі виклики й зробимо країну ще сильнішою та успішнішою! — наголосив Микола Калашник.