У Києві відбулася зустріч голови Київської обласної державної адміністрації Миколи Калашника з Послом Австрії в Україні Робертом Мартіном Мюллером
Микола Калашник подякував австрійському народу за підтримку України, яка проявляється у політичних рішеннях і практичних проєктах допомоги громадам.
Посадовець згадав і про візит Першої леді Австрії Доріс Шмідауер, яка нещодавно відвідала Київщину, побувала в Ірпені та ознайомилася з відбудовою дитячого садка «Знайко».
Калашник розповів дипломатичному представнику про наслідки останньої атаки РФ на регіон, яка завдала шкоди цивільним об’єктам і спричинила постраждалих серед мирного населення.
Обговорювалися шляхи поглиблення економічної співпраці, зокрема можливість участі Київщини у програмі підтримки бізнесу Посольства Австрії на суму 500 млн євро.
Сторони також підтвердили намір розвивати партнерство з федеральною землею Нижня Австрія та домовилися про презентацію регіону на «Форумі України» у Відні в жовтні.
«Австрія демонструє щиру підтримку й готовність допомагати нам у відновленні. Це зміцнює нашу впевненість у майбутньому Київщини», — підсумував Микола Калашник.