GTranslate

English Portuguese Spanish

Київщина запросила міжнародних партнерів долучатися до розбудови мережі реабілітаційних центрів

06 Noviembre 2025
Київщина запросила міжнародних партнерів долучатися до розбудови мережі реабілітаційних центрів

На Київщині відбулася зустріч голови області Миколи Калашника з представниками дипломатичних місій та міжнародних організацій, під час якої презентовано модель реабілітації та відновлення ветеранів, військових і цивільних

Участь у зустрічі взяли дипломати з Литви, Словенії, Аргентини, Хорватії, Бельгії, Азербайджану, Австрії, Чехії, Бразилії, Румунії, Іспанії, Латвії, Ізраїлю і Албанії, а також представники МОМ ООН та ЮНІСЕФ.

Калашник наголосив, що Київщина вже має діючі приклади — мобільні модулі в Обухові, Василькові, Богуславі і Славутичі, а також дев’ять відділень реабілітації в межах програми «Здоров’я Київщини». Лише в Обухові за неповний рік допомогу отримали понад 300 людей — більше 2000 послуг.

«Реабілітація — це про повернення людини до життя. Ми демонструємо міжнародним партнерам, як це працює на практиці. Показали наші напрацювання, разом з моїм заступником Іваном Добровольським презентували потреби громад», — сказав він.

Проєкт реалізується спільно з фондом «Майнді», Координаційним центром з психічного здоров’я при КМУ, ГО «Безбар’єрність» та програмою першої леді Олени Зеленської «Ти як?». Голова області підкреслив: Київщина зацікавлена в долученні нових партнерів для розбудови мережі таких центрів у громадах.