На Київщині відбулася зустріч голови області Миколи Калашника з представниками дипломатичних місій та міжнародних організацій, під час якої презентовано модель реабілітації та відновлення ветеранів, військових і цивільних
Участь у зустрічі взяли дипломати з Литви, Словенії, Аргентини, Хорватії, Бельгії, Азербайджану, Австрії, Чехії, Бразилії, Румунії, Іспанії, Латвії, Ізраїлю і Албанії, а також представники МОМ ООН та ЮНІСЕФ.
Калашник наголосив, що Київщина вже має діючі приклади — мобільні модулі в Обухові, Василькові, Богуславі і Славутичі, а також дев’ять відділень реабілітації в межах програми «Здоров’я Київщини». Лише в Обухові за неповний рік допомогу отримали понад 300 людей — більше 2000 послуг.
«Реабілітація — це про повернення людини до життя. Ми демонструємо міжнародним партнерам, як це працює на практиці. Показали наші напрацювання, разом з моїм заступником Іваном Добровольським презентували потреби громад», — сказав він.
Проєкт реалізується спільно з фондом «Майнді», Координаційним центром з психічного здоров’я при КМУ, ГО «Безбар’єрність» та програмою першої леді Олени Зеленської «Ти як?». Голова області підкреслив: Київщина зацікавлена в долученні нових партнерів для розбудови мережі таких центрів у громадах.