GTranslate

English Portuguese Spanish

Київщина зміцнює безпекові можливості: громадам передано техніку для ДСНС

27 Agosto 2025
Київщина зміцнює безпекові можливості: громадам передано техніку для ДСНС

Голова Київської ОДА Микола Калашник разом із керівниками найбільших громад області 26 серпня передали рятувальникам нові пікапи та мобільні штаби

Автомобілі та сучасне обладнання отримали підрозділи ДСНС у Броварській, Обухівській, Бучанській, Білоцерківській та Бориспільській громадах. Закупівлю профінансували спільно обласний і місцеві бюджети.

Техніка дозволить ефективніше працювати офіцерам безпеки, які є новим напрямом у структурі ДСНС. Завдяки мобільності вони зможуть швидше реагувати на виклики, проводити перевірки, навчання та взаємодіяти з добровільними пожежними командами.

«Безпека людей — найвищий пріоритет. Лише разом ми можемо зробити наші громади захищеними», — заявив Микола Калашник під час передачі техніки.