Голова Київської ОДА Микола Калашник разом із керівниками найбільших громад області 26 серпня передали рятувальникам нові пікапи та мобільні штаби
Автомобілі та сучасне обладнання отримали підрозділи ДСНС у Броварській, Обухівській, Бучанській, Білоцерківській та Бориспільській громадах. Закупівлю профінансували спільно обласний і місцеві бюджети.
Техніка дозволить ефективніше працювати офіцерам безпеки, які є новим напрямом у структурі ДСНС. Завдяки мобільності вони зможуть швидше реагувати на виклики, проводити перевірки, навчання та взаємодіяти з добровільними пожежними командами.
«Безпека людей — найвищий пріоритет. Лише разом ми можемо зробити наші громади захищеними», — заявив Микола Калашник під час передачі техніки.