GTranslate

English Portuguese Spanish

Київщина зміцнює оборону і готується до зими — Микола Калашник провів засідання Ради оборони області

10 Octubre 2025
Київщина зміцнює оборону і готується до зими — Микола Калашник провів засідання Ради оборони області

Начальник Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник провів чергове засідання Ради оборони Київщини. На порядку денному — ліквідація наслідків атак, підготовка до зими, безпека і стабільність регіону

«Почали із ситуації у Славутичі. Подякував усім, хто працює над відновленням після обстрілу: рятувальникам, енергетикам, поліцейським. Завдяки їхній оперативності місто повертається до нормального життя», — зазначив керівник області.

Усі райони області демонструють високу готовність до опалювального сезону. Проведено перевірку тепломереж, ремонти аварійних ділянок, створено резерви палива, енергоресурсів і дров.

«Попри посилення ворожих атак, ситуація контрольована. Світло, вода й газ є в усіх громадах. Ми захищаємо критичну інфраструктуру, будуємо нові укриття, зміцнюємо захист і формуємо резерви для швидкого реагування», — сказав Калашник.

Окремо розглянули питання функціонування пунктів незламності та забезпечення їх ресурсами. Також спільно з мобільними операторами продовжується робота над стабільністю зв’язку, щоб у будь-яких умовах мешканці області залишались на контакті.

«Приділили увагу безпеці у побуті. Є випадки порушення правил користування газом і електроприладами. Доручив посилити інформаційну роботу серед населення», — зазначив начальник КОВА.

Він закликав мешканців Київщини бути уважними, дотримуватися енергозбереження та правил безпеки.
«Ми готуємося до найважчих сценаріїв, але Київщина працює впевнено й скоординовано. Регіон готовий до зими, до будь-яких викликів і діє на випередження», — підсумував Микола Калашник.