Кілька фермерських підприємств відвідав голова Київської обласної державної адміністрації Микола Калашник у рамках "Діалогу влади та бізнесу"
Про це повідомляється із покликанням на пресслужбу Київської облдержадміністрації.
Це не просто бізнес. Це підприємства, які займаються хлібопекарським виробництвом, тваринництвом, рослинництвом, переробкою — і при цьому не втрачають тепла, щирості та поваги до людей,— зазначив очільник КОДА.
На одному з підприємств виробляють хлібобулочну продукцію, яку знають і люблять не тільки на Київщині. Потужності дозволяють випікати до 2 тонн на добу.
В іншому господарстві — справжній приклад комплексного підходу: тут і зернові, і молочне та м’ясне тваринництво, і птахівництво, і переробка. Особлива гордість — молочний комплекс із сучасними технологіями, завдяки яким виробляють продукцію навіть для дитячого харчування.
Ще одне підприємство — м’ясопереробне. Величезна лінійка ковбас, делікатесів, паштетів — якість на найвищому рівні, виробництво сучасне, а головне — з турботою про споживача. Максимальна потужність заводу становить близько 10 тонн на добу, що дозволяє стабільно забезпечувати споживачів високоякісною продукцією.
Усіх працівників на підприємствах — близько 500 осіб. Це не лише місцеві мешканці, а й внутрішньо переміщені особи та люди з інших громад. Тут кожному дають можливість працювати, розвиватися та бути частиною великої справи. Ці підприємства — не лише економічна опора, а й соціальна: вони створюють робочі місця, підтримують громади, допомагають ЗСУ. Дякую кожному, хто щодня працює на своїй землі. Київщина тримається на таких людях, — наголосив Микола Калашник.
Раніше голова Київської обласної державної адміністрації відвідав одне з фермерських господарств Київщини, яке розводить велику рогату худобу, а також вирощує зернові, бобові та олійні культури.