GTranslate

English Portuguese Spanish

Київська та Луганська області домовилися про підтримку переселенців: підписано меморандум

08 Septiembre 2025
Київська та Луганська області домовилися про підтримку переселенців: підписано меморандум

Відбулася знакова подія — підписано меморандум про співпрацю між Київською та Луганською ОВА, Сіверськодонецькою МВА та Українською міською радою. Про це повідомив очільник Київщини Микола Калашник

Документ спрямований на підтримку переселенців із Луганщини, які втратили житло внаслідок війни. Найбільша увага буде зосереджена на житловому питанні, що є критично важливим для тисяч людей.

У рамках домовленостей розпочнеться будівництво соціального житла в Українській міській громаді. Це дозволить забезпечити родини новими квартирами й сприятиме їх інтеграції у місцеве середовище.

Зараз на Київщині проживає понад 232 тисячі переселенців, серед яких 37 тисяч із Луганської області. Лише з Сіверськодонецька приїхало майже 3 тисячі людей.

«Ми послідовно працюємо над створенням безпечних умов для переселенців і дбаємо, щоб кожна родина мала шанс на новий старт. Партнерство з колегами допоможе досягти цього», — підкреслив Калашник.