Лідерка німецької ліворадикальної партії АСВ Сара Вагенкнехт розкритикувала присутність президента Володимира Зеленського у Берліні для участі у віртуальній конференції щодо України з президентом США
Про це інформує dpa-AFX.
Вагенкнехт, яку за лояльність до Росії називають "подругою Путіна", заявила, що уряд Німеччини має "не так очевидно ставати на бік Зеленського".
Вона звинуватила Зеленського у непоступливості, у той час, як, за її словами, більшість українців бажають миру.
"Те, що Зеленський на відеосаміті сидить у канцелярії поруч із Мерцом, має мало спільного з дипломатією", – заявила Вагенкнехт.
"Канцлер цим зводить свою конференцію нанівець, а Німеччина остаточно втрачає роль посередника", – додала вона.
Зеленський прибув до Берліна, щоб взяти участь у віртуальних переговорах з главою Білого дому Дональдом Трампом та віцепрезидентом Джей Ді Венсом і європейськими союзниками.
Речник Зеленського повідомляв, що окрім відеоконференції і двосторонньої зустрічі з Мерцом планується онлайн-засідання "коаліції рішучих".