GTranslate

English Portuguese Spanish

Міненерго та Світовий банк розпочали роботу над довгостроковою Енергетичною стратегією України

26 Febrero 2026
Міненерго та Світовий банк розпочали роботу над довгостроковою Енергетичною стратегією України

Перший віцепрем’єр-міністр України - міністр енергетики України Денис Шмигаль провів зустріч із керуючою директоркою з питань операційної діяльності Світового банку Анною Б'єрде та віцепрезиденткою Світового банку у справах регіону Європи та Центральній Азії Антонеллою Бассані

Про це повідомило Міністерство енергетики України.

"Денис Шмигаль повідомив про старт спільної роботи зі Світовим банком над довгостроковою Енергетичною стратегією. За його словами, цей документ сформує нове бачення розвитку української енергосистеми та конкретну дорожню карту відновлення й модернізації", - йдеться у повідомленні.

За словами міністра, у стратегії буде визначено роль усіх типів генерації для стабільної роботи енергосистеми. Ключовими структурними елементами майбутнього документа мають стати енергетична безпека, інтеграція до європейського ринку, соціальний компонент та зміцнення ринкових механізмів.

У травні 2023 року Кабінет Міністрів України за поданням Міністерства енергетики схвалив Енергетичну стратегію України до 2050 року. Документ був засекречений.

Джерело Укрінформ