Голова Київської ОДА Микола Калашник під час молодіжного форуму «Молодь тут!» вручив премії тим, хто своїми діями сприяє розбудові Київщини
Він підкреслив, що молоді українці живуть у час великих викликів, але продовжують працювати, волонтерити, навчатися і відновлювати громади. Кожен нагороджений — це приклад активної громадянської позиції та натхнення для інших.
Калашник наголосив на необхідності створювати умови для розвитку молоді, щоб вони реалізовували себе та залишалися на рідній землі.