Цьогоріч до школи вперше підуть понад 18 тисяч дітей Київської області. Підтримати їхні родини покликана ініціатива Президента України Володимира Зеленського — програма «Пакунок школяра»
Вона передбачає виплату 5 000 грн на кожного першокласника, повідомив голова Київської ОДА Микола Калашник.
Посадовець подякував Прем’єр-міністерці Юлії Свириденко за сприяння у впровадженні програми на рівні регіонів та громад.
Оформити допомогу можна як онлайн — через застосунок «Дія», так і офлайн — у сервісних центрах Пенсійного фонду. Кошти зараховуються на Дія.Картку чи банківську картку ПФУ та можуть бути витрачені лише безготівково в магазинах із товарами для школярів.
«Закликаю бізнес створювати максимально зручні умови для батьків. Разом ми допоможемо дітям упевнено зробити перший крок у навчанні», — наголосив Калашник.