У Бучі презентували перший в області проєкт повністю безбар’єрної вулиці. Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Микола Калашник
Вулиця Енергетиків — від Вокзальної до церкви Андрія Первозванного — стане сучасним інклюзивним простором із безпечними перехрестями, зручною пішохідною зоною, велодоріжками, озелененням і тактильними елементами.
До ініціативи активно долучився бізнес: усі 32 підприємства на вулиці підписали меморандум і погодилися адаптувати свої приміщення для людей з різними потребами.
«Безбар’єрність — це про рівність можливостей. Кожен має право вільно пересуватись, отримувати послуги, жити у зручному середовищі», — наголосив Калашник.
Він також зазначив, що проєкт розроблено з урахуванням рекомендацій ветерана Олексія Тюніна, який допомагав визначати, як зробити простір максимально комфортним.
Буча, Славутич і Бородянка впроваджують пілотний проєкт «Рух без бар’єрів» у межах ініціативи Олени Зеленської. Київщина стане першою областю, де принципи безбар’єрності застосують системно.
«Ми формуємо нову філософію — не лише будівництва, а й мислення. Безбар’єрність — це фундамент майбутньої Київщини», — підкреслив Микола Калашник.