Начальник Київської ОДА Микола Калашник разом із Міністеркою у справах ветеранів Наталією Калмиковою та її заступником Русланом Приходьком зустріли українських ветеранів-спортсменів, які вирушають до Мадрида для участі у міжнародних змаганнях Strong Spirit’s Games
У складі збірної України — 62 учасники, що пережили війну, отримали поранення, але змогли віднайти себе у спорті. Київську область представляють:
«Це велика гордість для Київщини. Наші ветерани доводять, що сила духу й віра у власні можливості відкривають нові горизонти. Strong Spirit’s Games — це символ відновлення і доказ, що українські воїни є незламними», — наголосив Калашник.
Змагання проходять за підтримки Міністерства у справах ветеранів у партнерстві з Федерацією стронгмену України, World Strongman Federation і NGO DAMARK, у межах реалізації Стратегії ветеранської політики та Нацстратегії безбар’єрності, започаткованої першою леді Оленою Зеленською.
«Ми пишаємося нашими учасниками і віримо в їхні перемоги — не лише спортивні, а й життєві», — підсумував голова області.