Голова Київської обласної державної адміністрації Микола Калашник заявив, що одним із головних пріоритетів команди є розвиток безбар’єрності. Про це він повідомив у Facebook
«Безбар’єрність — це не просто про пандуси чи зручності. Це про можливість кожної людини відчувати гідність і мати рівні права. Люди з інвалідністю, батьки з дітьми, ветерани — усі мають жити без обмежень», — написав очільник КОДА.
Він також оголосив про призначення радником Андрія Сіромахи — ветерана, який попри тяжке поранення продовжує активно працювати на благо суспільства.
Андрію 25 років. Доброволець Збройних Сил України, який 24 лютого 2022 року пішов на фронт. Унаслідок бойових дій втратив руку й ногу, але здобув дві магістерські освіти, став громадським діячем і підтримує побратимів.
«Під час реабілітації Андрій представляв Україну на міжнародних платформах, залучав партнерів до допомоги нашій державі, працює з молоддю та мріє створити реабілітаційний центр у Білій Церкві. Разом із такими людьми ми зробимо Київщину регіоном, де безбар’єрність стане нормою життя», — підсумував Микола Калашник.