Начальник Київської ОДА Микола Калашник провів онлайн-зустріч із представниками Фонду Його Королівської Високості Принца Аль-Валіда з Королівства Саудівська Аравія та Українсько-Арабської ділової ради
Калашник подякував партнерам за увагу до регіону та готовність підтримати проєкти з відновлення. Саудівська сторона запевнила у своїй підтримці й відкритості до спільної роботи.
Особливу увагу сторони приділили завершенню будівництва середньої школи на 600 учнів у селі Гора. Для введення об’єкта в експлуатацію потрібно виконати інженерні та оздоблювальні роботи, облаштувати територію та збудувати укриття.
«Розраховуємо на допомогу Фонду у завершенні будівництва. Це важливий проєкт для громади, адже йдеться про майбутнє дітей. Також запросив представників бізнесу Саудівської Аравії долучатися до інвестицій у нашому регіоні», — наголосив очільник області.
Він додав, що Київщина навіть у складний час залишається привабливою для міжнародних партнерів. «Ми продовжуємо розвивати співпрацю, адже сильна Київщина — запорука сильної України», — підсумував Калашник.