Голова Київської обласної адміністрації Микола Калашник провів зустріч із Кароліною Ліндхольм Біллінг, керівницею УВКБ ООН в Україні, яка завершує свою місію
«Висловлюю щиру подяку за системну допомогу Київщині. Партнерство з УВКБ ООН дозволило відновити тисячі будинків та підтримати десятки тисяч людей. Бажаємо пані Кароліні подальших професійних здобутків», — зазначив Калашник.
Співпраця між КОДА та УВКБ ООН розпочалася у 2022 році. Підписаний меморандум діятиме до кінця 2025 року. Завдяки партнерству відновлено понад 4 000 будинків, допомогу отримали понад 150 000 осіб, більш як 100 000 — багатоцільову фінансову підтримку.
Для сімей, які втратили домівки, встановлено 123 модульні будинки. Також УВКБ ООН допомагало громадам долати наслідки обстрілів і готуватися до холодів.
«Продовжуємо працювати над спільними проєктами з відновлення та створення тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб. Щиро дякую УВКБ ООН і пані Кароліні Ліндхольм Біллінг за відданість та підтримку», — підсумував Калашник.