Київська обласна військова адміністрація спільно з громадами та міжнародними партнерами продовжує ліквідацію наслідків російської атаки в ніч на 28 вересня, повідомив начальник КОВА Микола Калашник
У лікарнях перебувають троє постраждалих — двоє дорослих та дитина, стан стабільний, надається повна медична допомога.
У Петропавлівській Борщагівці роботи в неділю тривали до вечора й продовжуються сьогодні. Для охорони пошкоджених квартир чергували додаткові наряди поліції та патрулі громадського формування.
Бригади ДТЕК відновили електропостачання, проводиться підключення абонентів. Постраждалі отримали близько 6 000 м плівки та 800 OSB-плит для захисту вікон. Евакуйовано понад 116 автомобілів, дорогу розчищено для роботи спецтехніки.
Працюють пункти обігріву, благодійники забезпечують харчуванням і напоями. Тимчасово підготовано близько 270 місць для постраждалих, ними не скористалися. Зареєстровано 537 заяв на матеріальну допомогу.
У Білій Церкві завершено розбір аварійних завалів, укріплено перекриття даху, підготовлено матеріали для закриття вікон і місця для можливого відселення.
«Ситуація контрольована, механізм допомоги налагоджений. Дякую всім, хто підтримує постраждалих і допомагає ліквідувати наслідки атаки. Ми єдині й здолаємо всі випробування», — підкреслив Микола Калашник.