GTranslate

English Portuguese Spanish

Микола Калашник: Київщина відновлює наслідки ворожої атаки у всіх постраждалих населених пунктах

30 Septiembre 2025
Микола Калашник: Київщина відновлює наслідки ворожої атаки у всіх постраждалих населених пунктах

Київська обласна військова адміністрація спільно з громадами та міжнародними партнерами продовжує ліквідацію наслідків російської атаки в ніч на 28 вересня, повідомив начальник КОВА Микола Калашник

У лікарнях перебувають троє постраждалих — двоє дорослих та дитина, стан стабільний, надається повна медична допомога.

У Петропавлівській Борщагівці роботи в неділю тривали до вечора й продовжуються сьогодні. Для охорони пошкоджених квартир чергували додаткові наряди поліції та патрулі громадського формування.

Бригади ДТЕК відновили електропостачання, проводиться підключення абонентів. Постраждалі отримали близько 6 000 м плівки та 800 OSB-плит для захисту вікон. Евакуйовано понад 116 автомобілів, дорогу розчищено для роботи спецтехніки.

Працюють пункти обігріву, благодійники забезпечують харчуванням і напоями. Тимчасово підготовано близько 270 місць для постраждалих, ними не скористалися. Зареєстровано 537 заяв на матеріальну допомогу.

У Білій Церкві завершено розбір аварійних завалів, укріплено перекриття даху, підготовлено матеріали для закриття вікон і місця для можливого відселення.

«Ситуація контрольована, механізм допомоги налагоджений. Дякую всім, хто підтримує постраждалих і допомагає ліквідувати наслідки атаки. Ми єдині й здолаємо всі випробування», — підкреслив Микола Калашник.