Київщина і Латвія зміцнюють співпрацю в агросекторі, екології та соціальній сфері. Про це повідомив Микола Калашник після зустрічі з делегацією Міністерства аграрної політики Латвійської Республіки
«Насамперед — вдячність народу Латвії за підтримку України. Це партнерство ми відчуваємо щодня — у реальних справах і допомозі», — підкреслив голова КОДА.
Латвійська сторона відвідала Київщину, де ознайомилася з агропрактиками регіону. Окрему увагу під час зустрічі було приділено темі переробки сміття та екологічних технологій — Київщина прагне стати лідером серед регіонів за рівнем екологічної модернізації.
«Ми відкриті до латвійського досвіду, зокрема в питаннях поводження з відходами. Маємо спільну ціль — зробити наші громади безпечними, чистими й зручними для життя», — наголосив Калашник.
Домовленості охоплюють не лише агросферу, а й освіту, соціальні послуги, інноваційні підходи в управлінні. Після перемоги України співпраця лише посилиться.