Із цього тижня у населених пунктах Київської області щодня о 9:00 зупинятиметься рух транспорту на центральних вулицях. Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник
«Одна хвилина. Лише 60 секунд тиші. Та в ній — голос нашої вдячності і поваги до тих, хто віддав життя за незалежність України», — сказав він.
Таке рішення було ініційоване під час форуму «Пліч-о-пліч з ветеранами», який відбувся на Київщині. Участь у заході взяли ветерани, урядовці, парламентарі, лідери громад, представники бізнесу та громадського сектору.
«Цей крок — частина нової етики ставлення до Захисників і Захисниць. Це наш спосіб підкреслити: “Ми пам’ятаємо. Ми не забудемо ніколи”. Бо пам’ять — це те, що робить нас сильними, єднає й веде у майбутнє», — підкреслив Микола Калашник.
Нагадаємо, що у березні 2022 року Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про щоденну хвилину мовчання на вшанування жертв війни.