GTranslate

English Portuguese Spanish

Микола Калашник: Сільська медицина на Київщині стає доступнішою

17 Septiembre 2025
Микола Калашник: Сільська медицина на Київщині стає доступнішою

У селі Рогозів відкрили нову амбулаторію сімейної медицини, яка обслуговуватиме жителів кількох населених пунктів Бориспільського району. Подію відвідали міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, народний депутат Олександр Федієнко та голова Київської ОДА Микола Калашник

«Це вже друга амбулаторія в районі цього року. Ми розбудовуємо систему охорони здоров’я відповідно до реальних потреб громад», — зазначив Калашник.

Амбулаторія надає консультації, вакцинацію, лабораторні послуги, ЕКГ і допомогу з ментального здоров’я. Її унікальна риса — житловий блок для лікарів, що допоможе втримати медиків у селі.

Плани розвитку включають встановлення сонячних панелей, відкриття аптеки, стоматології, фізіотерапії та сервісів для ветеранів.

Будівництво розпочали ще у 2021 році, однак воєнні дії відтермінували завершення. Завдяки фінансуванню з місцевого та обласного бюджетів проєкт вдалося реалізувати.

«Ми не зупиняємося — попереду ще дві нові амбулаторії цього року. Київщина змінюється, і ми змінюємо її разом!» — підсумував голова КОДА.