Сходження на Говерлу найбільшої групи ветеранів, яке відбулося за підтримки Київської обласної державної адміністрації, офіційно зареєстровано як Рекорд України. Про це голова Київської ОДА Микола Калашник повідомив у Facebook
“1 листопада разом із ветеранами Київщини ми піднялися на Говерлу. Тоді це було про підтримку, єдність і віру в себе. Нині цей підйом став Рекордом України”, — зазначив Микола Калашник.
Учора під час Всеукраїнського турніру з боксу серед ветеранів війни рекорд офіційно зафіксували: сходження на Говерлу найбільшої групи ветеранів з пораненнями та втратою кінцівок — 50 учасників. Його внесено до Національного реєстру рекордів України, що підтверджено керівником проєкту Валентино Щербачовим.
“Цей підйом був не про цифри, а про команду. Про те, як тримаєшся, коли поруч побратими. Серед нас був Артем Скрипник — ветеран із високою ампутацією. Він піднімався на протезі й був замикаючим групи, але спокійно, впевнено, підтримуючи кожного. На врученні рекорду також були разом — командою. Говерла ще раз нагадала: справжня сила — не в тілі, а в характері та єдності”, — сказав Микола Калашник.
Команда КОДА й далі підтримуватиме ветеранів конкретними справами.
“Бо саме такі історії дають віру, мотивують і показують, що жодна вершина не є недосяжною. Разом можемо більше. І вище”, — сказав Микола Калашник.