До проєкту «Служба освітньої безпеки» долучилися перші сто шкіл Київської області. Про це у Facebook повідомив голова Київської ОДА Микола Калашник
Він зазначив, що в умовах війни захист учнів і створення безпечного освітнього середовища є надзвичайно важливими. Саме тому на Київщині впроваджується спільна програма Міністерства внутрішніх справ і Міністерства освіти і науки.
«Служба освітньої безпеки — це новий рівень безпеки у школах. Офіцери поліції будуть працювати безпосередньо з дітьми, педагогами й адміністрацією, попереджати правопорушення, реагувати на надзвичайні ситуації. На першому етапі участь у проєкті беруть сто шкіл області», — зазначив Калашник.
На сьогодні вже 79 поліцейських завершили навчання і приступили до роботи. Ще 12 кандидатів, серед яких і цивільні фахівці, перебувають на підготовці та незабаром також розпочнуть службу.
Конкурс на посади офіцерів СОБ триває. Зараз відбір відбувається у громадах Вишгородського й Обухівського районів.
«Наша ціль — забезпечити спокій і безпеку кожної дитини, створити школу, у якій немає місця страху чи небезпеці», — підсумував Микола Калашник.