GTranslate

English Portuguese Spanish

Микола Калашник: Сто шкіл Київщини стали учасниками «Служби освітньої безпеки»

17 Octubre 2025
Микола Калашник: Сто шкіл Київщини стали учасниками «Служби освітньої безпеки»

До проєкту «Служба освітньої безпеки» долучилися перші сто шкіл Київської області. Про це у Facebook повідомив голова Київської ОДА Микола Калашник

Він зазначив, що в умовах війни захист учнів і створення безпечного освітнього середовища є надзвичайно важливими. Саме тому на Київщині впроваджується спільна програма Міністерства внутрішніх справ і Міністерства освіти і науки.

«Служба освітньої безпеки — це новий рівень безпеки у школах. Офіцери поліції будуть працювати безпосередньо з дітьми, педагогами й адміністрацією, попереджати правопорушення, реагувати на надзвичайні ситуації. На першому етапі участь у проєкті беруть сто шкіл області», — зазначив Калашник.

На сьогодні вже 79 поліцейських завершили навчання і приступили до роботи. Ще 12 кандидатів, серед яких і цивільні фахівці, перебувають на підготовці та незабаром також розпочнуть службу.

Конкурс на посади офіцерів СОБ триває. Зараз відбір відбувається у громадах Вишгородського й Обухівського районів.

«Наша ціль — забезпечити спокій і безпеку кожної дитини, створити школу, у якій немає місця страху чи небезпеці», — підсумував Микола Калашник.