У селі Бишів Фастівського району відкрили сучасний модульний Центр надання адміністративних послуг. Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Микола Калашник
За його словами, це важливий етап відновлення громади, яка у березні 2022 року втратила стару будівлю ЦНАПу через ворожий обстріл. Новий центр, створений завдяки спільним зусиллям держави, місцевої громади та міжнародних партнерів, обслуговуватиме понад 7 тисяч мешканців.
У ЦНАПі надаватимуть близько 180 адміністративних послуг — від реєстрації бізнесу та місця проживання до оформлення субсидій, паспортних документів і сервісів для ветеранів. Тут передбачені зручні умови для маломобільних громадян і родин із дітьми.
Проєкт реалізовано за підтримки Міністерства цифрової трансформації, ПРООН, ЄС, Уряду Японії та інших партнерів. «Вірю, що новий ЦНАП стане прикладом якісного сервісу та підтримки для кожного мешканця громади», — наголосив Калашник.