Віцепрем’єр-міністр з відновлення України Олексій Кулеба, його заступниця Наталія Козловська та голова Київської ОДА Микола Калашник відвідали Ірпінь, щоб оцінити темпи відновлення
Серед перших об’єктів перевірки — житловий комплекс «Мюнхгаузен», зруйнований у 2022 році російським танком. Згоріли 37 квартир, було пошкоджено перекриття та дах. Нині завдяки UNITED24 будинок повністю відновлено: встановлені нові конструкції, дах, двері та вікна.
Також триває ремонт семиповерхівки на вул. Северинівській та п’ятиповерхівки на вул. Миру. Там відновлюють стіни, дах, інженерні мережі, утеплюють фасади та облаштовують укриття.
Загалом у місті вже відновили 3111 з 3860 об’єктів (81%).
«Ірпінь активно відроджується. Тут не лише ремонтують житло, а й розвивають нову забудову. Водночас важливо, щоб відновлення враховувало потреби громади та людей, які втратили домівки. Ми працюємо над тим, аби процес був швидким і справедливим», — зазначив Микола Калашник.
Він подякував усім, хто долучився до відбудови. «Ірпінь — це приклад сили й якісного відновлення», — резюмував голова КОДА.