GTranslate

English Portuguese Spanish

Микола Калашник відвідав окремий загін Центру спеціального призначення «Омега» Національної гвардії України

14 Junio 2025
Микола Калашник відвідав окремий загін Центру спеціального призначення «Омега» Національної гвардії України

Начальник Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник разом з начальником Центру спеціального призначення «Омега» Національної гвардії України, генерал-майором Павлом Яцюком відвідали окремий загін Центру, який базується у Київській області

Це воїни, які за допомогою безпілотників проводять розвідку, знищують живу силу та техніку противника. Бійці спецпідрозділу «Омега» відіграли важливу роль в обороні Київщини й нині продовжують боронити державу на різних складних напрямках.

«Обговорили подальшу співпрацю. Надалі підтримуватимемо та допомагатимемо нашим захисникам ще дужче. Висловив подяку за їхню мужність, витримку й відданість справі», — сказав Микола Калашник

За внесок у боротьбу за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України очільник КОДА відзначив п’ятьох спецпризначенців особливими відзнаками Київської обласної військової адміністрації та пам’ятними подарунками — годинниками.

«Сила духу й професіоналізм наших захисників вражають. Вони виконують надскладні завдання задля мирного майбутнього України. Щира вдячність нашим Героям! Разом — до Перемоги!», — наголосив Микола Калашник.