У ніч проти 22 жовтня ворог атакував Київщину, вдаривши по цивільних об’єктах і енергетичній інфраструктурі. Найбільше постраждали Броварський і Обухівський райони
«На жаль, маємо жертви серед мирного населення. У Броварському районі загинули четверо людей, зокрема двоє дітей — дівчинка 12 років і немовля. Разом із ними загинула жінка 1987 року народження. У цьому ж районі уламки забрали життя чоловіка того ж року народження», — повідомив начальник КОВА Микола Калашник.
У місті Бровари уламки повітряної цілі викликали пожежу в житловому будинку. Рятувальники врятували 83-річну жінку, яка перебувала у шоковому стані.
Пошкодження зафіксовано в селі Погреби — знищено частину автозаправки, вантажівку та причеп. В Українці Обухівського району травмовано працівника АЗС 1976 року народження.
Також постраждала інфраструктура «Укрзалізниці», однак рух потягів відновлено завдяки роботі залізничників.
На місцях подій працюють усі екстрені служби — ДСНС, поліція, медики, енергетики. В регіоні діють екстрені відключення електроенергії, триває ліквідація наслідків обстрілів.
«Росія знову показала, що воює проти цивільних. Співчуваємо родинам загиблих. Київщина робить усе можливе, щоб допомогти людям і вистояти попри біль та втрати. Ми сильні, ми переможемо», — підкреслив Микола Калашник.