1 вересня на Київщині стартує новий навчальний рік, за парти вперше сядуть понад 17 тисяч дітей
Як повідомив голова КОДА Микола Калашник, у регіоні відновили 215 пошкоджених війною закладів освіти та облаштували 1295 укриттів.
Крім цього, у 2025 році закуплять 74 шкільні автобуси, серед яких 35 обладнані для дітей з особливими освітніми потребами.
Київщина також стала пілотною областю у розвитку дошкільної освіти: створюються мінісадочки, сімейні садки та додаткові місця для малюків.
Окрема увага приділяється модернізації професійної освіти та переходу на альтернативні джерела енергії.