29 серпня на Національному військовому меморіальному кладовищі відбулася перша церемонія поховання загиблих воїнів. Подію приурочили до Дня пам’яті Захисників і Захисниць України
Як повідомив начальник Київської ОВА Микола Калашник, із найвищими військовими почестями тут знайшли вічний спокій воїни, які полягли за незалежність країни. Їхні імена залишаються невідомими, однак їхній подвиг увійде в історію.
Участь у церемонії взяли керівники держави та уряду: Президент Володимир Зеленський, Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, урядовці й представники силових відомств.
«Це місце стане святинею, меморіалом вдячності всім, хто пожертвував життям заради свободи України. Музейний комплекс і ритуальні споруди формуватимуть простір пам’яті для прийдешніх поколінь», — зазначив Калашник.