Столична влада ухвалюватиме рішення про послаблення карантинних обмежень чи їх продовження після 30 квітня, зважаючи на ситуацію із захворюваністю і заповненістю ліжок у лікарнях
Про це на брифінгу сказав Київський міський голова Віталій Кличко, коментуючи, чи можуть продовжити суворий карантин у столиці після 30 квітня.
"Все буде залежати від динаміки захворюваності, від заповненості ліжок у лікарнях столиці, у першу чергу ліжок, обладнаних подачею кисню. Поки що говорити про поліпшення ситуації зарано", - сказав Кличко.
Кличко повідомив, що рішення про послаблення обмежень буде ухвалювати комісія з надзвичайних ситуацій міста, до складу якої входять фахівці різних сфер, зокрема медики - інфекціоністи та епідеміологи.
Кличко зауважив, що запровадження суворих обмежень у столиці дозволило дещо стабілізувати ситуацію, однак вона досі залишається складною.
Як повідомлялося, Комісія з надзвичайних ситуацій Києва продовжила посилений карантин у столиці ще на два тижні - до 30 квітня.