GTranslate

English Portuguese Spanish

Північний щит столиці міцнішає: Микола Калашник про виїзну нараду на рубежах Київщини

21 Octubre 2025
Північний щит столиці міцнішає: Микола Калашник про виїзну нараду на рубежах Київщини

Начальник Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник провів виїзну нараду на північних рубежах області разом із головами громад та керівниками районних військових адміністрацій

«Ознайомилися з ходом фортифікаційних робіт, які підсилюють оборону Київщини. Відвідав наших воїнів із 9-го прикордонного загону імені Січових Стрільців, подякував за службу, мужність і відданість. Саме завдяки їхній силі ми можемо сьогодні будувати й розвивати», — зазначив Калашник.

Під час поїздки обговорили питання безпеки у зоні відчуження, координацію між громадами й військовими структурами, а також подальше укріплення оборонних рубежів.

«Усі громади Київщини об’єднані спільною метою — допомогти Силам оборони. Ми забезпечуємо військових технікою, дронами, засобами захисту та фінансовою підтримкою. Це наш обов’язок і наша сила», — наголосив очільник області.

Цьогоріч на підтримку оборонців спрямовано близько 2 мільярдів гривень, з яких 600 мільйонів виділено з обласного бюджету.

«Разом із громадами, військовими та всіма, хто стоїть на захисті, ми послідовно зміцнюємо північний щит столиці. Київщина тримає оборону і рухається до перемоги», — підсумував Микола Калашник.