У передсвяткові дні, коли місто наповнюється атмосферою дива та віри в найкраще, поліцейські Голосіївського управління традиційно долучаються до добрих справ і дарують тепло тим, хто найбільше його потребує
Керівництво управління разом із ювенальними інспекторами завітали до вихованців спеціалізованої школи-інтернату №11. Дітки зустріли гостей яскравою та душевною святковою програмою — піснями, танцями та невеликими новорічними постановками, які створили по-справжньому чарівну атмосферу. Поліцейські подякували малечі за теплий прийом, передали подарунки, солодощі й фрукти та побажали кожному маленькому серцю радості й здійснення найзаповітніших мрій.
Після цього ювенальні інспектори навідалися до маленьких пацієнтів лікарні «Охматдит», щоб подарувати свято дітям, які зустрічають День Святого Миколая у медичних палатах. Підтримка, увага та тепле слово стали для них важливим нагадуванням, що поруч завжди є ті, хто готовий допомогти.
Особовий склад Голосіївського управління поліції вітає усіх дітей зі святами та бажає кожному маленькому серцю тепла, радості та справжніх новорічних див!