GTranslate

English Portuguese Spanish

Поліцейські скерували до суду справу щодо 10 учасників наркоугруповання, яке збувало наркотики та психотропи у столиці

04 Febrero 2026
Поліцейські скерували до суду справу щодо 10 учасників наркоугруповання, яке збувало наркотики та психотропи у столиці

До складу злочинної групи входило десять осіб - всі мешканці столиці. Вони збували різні види наркотиків і психотропів, як з рук у руки, так і через закладки

Під час 15 одночасних обшуків поліцейські вилучили у них п’ятикілограмову партію Альфа-PVP, розфасовані по дозах амфетамін, пігулки екстазі та канабіс, а також пістолет та гранату. 

Як встановили оперативники Шевченківського управління поліції, незаконний «бізнес» організував 30-річний киянин, який долучив до оборудки дев’ятьох киян, віком від 25 до 39 років. Організатор забезпечував надходження гуртових партій заборонених речовин та передавав їх спільникам для фасування і подальшого продажу. Збут здійснювали як під час особистих зустрічей з «клієнтами», так і через так звані «закладки».

Під час спецоперації за силової підтримки полку поліції особливого призначення №1 правоохоронці провели 15 одночасних обшуків, за результатами яких слідчі вилучили близько п’яти кілограмів Альфа-PVP, розфасований амфетамін, пігулки екстазі, канабіс, а також пістолет і гранату.

Орієнтовна вартість вилучених наркотиків за цінами «чорного» ринку перевищує три мільйони гривень.

Слідчі Шевченківського управління поліції за процесуального керівництва окружної прокуратури повідомили всім фігурантам про підозру за ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України - незаконне придбання, зберігання та збут наркотичних засобів і психотропних речовин вчиненому організованою групою та ч. 1 ст. 263 - Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами

Наразі досудове розслідування завершено, а обвинувальний акт скеровано до суду. Обвинуваченим загрожує до 12-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна.