Прем'єр Грузії Іраклій Кобахідзе, коментуючи ув'язнення свого попередника Іраклія Гарібашвілі, заявив, що йому "сумно" через це
Заяву очільника уряду Грузії наводить Sova.
Кобахідзе відмовився більше говорити з цього питання, оскільки це вже – "справа правосуддя".
"Єдине, що я можу сказати – це те, що для мене як для людини це дуже сумно. Я не можу коментувати це питання більше… Це все справа правосуддя. Для нас сумно те, що сталося", – зазначив він.
Повідомляли, що Гарібашвілі уклав з прокуратурою угоду про визнання провини, за якою його засудили до 5 років тюремного ув'язнення.
Гарібашвілі обіймав посаду прем'єр-міністра з 2021 по 2024 рік і раніше, з 2013 по 2015 рік, був близьким союзником мільярдера Бідзіни Іванішвілі, якого багато хто вважає фактичним правителем Грузії.
Гарібашвілі висунули звинувачення щодо легалізації злочинних доходів в особливо великому розмірі, яке загрожувало йому позбавленням волі на термін до 12 років.
Стверджувалось, що у результаті обшуку 17 жовтня 2025 року у квартирі Гарібашвілі було виявлено та вилучено 6,5 мільйона доларів США.