Прем'єр-міністр Молдови Дорін Речан провів 1 жовтня перше засідання уряду після парламентських виборів, на якому спрогнозував подальші втручання Кремля у молдовську політику
Про це повідомило видання Newsmaker.
Речан подякував громадянам, які прийшли на голосування, і держструктурам, відповідальним за проведення виборів, але зазначив, що розслаблятися поки що рано.
"Не думаю, що Кремль просто не дасть нам спокою, але ми знаємо, що робити далі", – зазначив він.
"Ми повинні будувати стійкі інститути, завершити реформу правосуддя, і тоді ми зможемо створити Європу тут, у себе вдома", – додав Речан міністрам.
Він також подякував усім виборцям, "незалежно від того, за кого вони голосували".
Нагадаємо, 28 вересня в Молдові відбулися парламентські вибори. Згідно з попередніми результатами, партія влади PAS може отримати в парламенті 55 місць – тобто одноосібну більшість.