Сьогодні в Києві начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко зустрів делегацію Латвійської Республіки на чолі з прем’єр-міністеркою Евікою Силіня. У рамках візиту сторони відвідали житловий будинок, що зазнав значних руйнувань під час однієї з наймасштабніших російських атак на столицю
Унаслідок удару було повністю знищено один із під’їздів багатоповерхівки: 24 квартири зруйновано, ще 332 — пошкоджено. Тоді загинули 24 особи, ще 75 отримали поранення.
Тимур Ткаченко розповів латвійській делегації, як Київ реагує на подібні виклики: про роботу екстрених служб, оперативну реакцію КМВА, взаємодію міських структур із волонтерами, благодійниками та громадськими ініціативами.

Окремо було підкреслено потребу в міжнародній підтримці для відбудови критичної інфраструктури та посилення системи протиповітряної оборони столиці.
Начальник КМВА подякував Латвії за системну військову, гуманітарну та ресурсну допомогу, яку країна надає Україні з 2022 року.
«Єдність із європейськими партнерами — це наша сила. Щиро дякуємо за підтримку!» — зазначив Ткаченко.
Прем’єрка Латвії разом із керівником КМВА вшанували жертв обстрілу в Києві та обговорили відбудову столиці.
