Прокурорами Київської міської прокуратури повідомлено про підозру у службової недбалості заступнику начальника одного з управлінь КО «Київзеленбуд», внаслідок дій якого за ремонт та благоустрій парку переплатили понад 550 тис. гривень. Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 2 ст. 367 КК України
Встановлено, що у березні 2023 року КО «Київзеленбуд» та приватне товариство уклали договір на капітальний ремонт парку на Дніпровській набережній у районі затоки Берковщина у Дарницькому районі Києва.
Під час перевірки виконаних робіт встановлено, що вартість деяких матеріалів безпідставно завищена на понад 550 тис. гривень. Таким чином столичному бюджету завдано збитки на цю суму.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.