Начальник КМВА Тимур Ткаченко звернувся до наших захисників та захисниць зі словами щирої вдячності
Про це ТимурТкаченко написав на своїй сторінці у Facebook.
«Велика честь жити поруч із великими людьми, які творять історію», — написав він.
Ткаченко відзначив неймовірний героїзм військових, завдяки якому українці можуть жити, працювати й мріяти навіть у найскладніші часи війни. Він подякував кожному, хто щодня стоїть на захисті країни.