Президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон прийде на допомогу іранським протестувальникам, якщо влада продовжить їх вбивати
Про це він написав у соцмережі Truth Social.
«Якщо Іран стрілятиме та жорстоко вбиватиме мирних протестувальників, що є їхнім звичаєм, Сполучені Штати Америки прийдуть їм на допомогу», - заявив Трамп.
За словами глави Білого дому, американська сторона «у повній бойовій готовності й готова до роботи».
В Ірані під час масових протестів у четвер відбулися зіткнення демонстрантів із силами безпеки в кількох провінціях, унаслідок чого є загиблі.