Начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко різко розкритикував позицію КМДА, назвавши реакцію мерії на нагальні проблеми міста прикладом бюрократичної бездіяльності
«Хто хоче — шукає можливості, хто не хоче — шукає причини», — зазначив він у своєму Telegram-каналі, коментуючи відмовки представників міської влади щодо низки важливих питань.
За словами Ткаченка, під приводом процедур і погоджень мерія блокує навіть найпростіші ініціативи:
— не може належно вшанувати пам’ять полеглих через «потребу рішень Київради»;
— заявляє, що питання відселення вже вирішене, хоча після останніх обстрілів людей довелося розміщувати в приватних готелях;
— вимагає закуповувати мобільні укриття «як канцелярію», що унеможливлює оперативні дії.
«Замість конкретних рішень — нескінченні кола узгоджень без визначених термінів. Усе це може тривати роками, а людям допомога потрібна вже сьогодні», — підкреслив начальник КМВА.
Ткаченко наголосив, що київська громада не має часу чекати на чергові пояснення чиновників: «Потрібно нарешті почати нормально працювати й вирішувати проблеми киян. Бо на розваги команда мера механізми знаходить швидко, а на дії — “бракує повноважень”».