Начальник КМВА Тимур Ткаченко зустрівся з головою Київради серед молоді Єгором Міненком, аби обговорити ключові ініціативи, які потребують системної підтримки та публічного лобіювання
Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.
За словами Ткаченка, молодіжне самоврядування є одним із найбільш недооцінених ядер столичної демократії, і має значно здоровіший потенціал, ніж зашкарублі чиновницькі підходи.
«Зрештою, саме молодь повинна визначати, яким місто буде в майбутньому», — наголосив він.
На зустрічі сторони обговорили кілька конкретних проєктів:
– необхідність рішень Київради в інтересах молоді;
– створення цифрової платформи для Молодіжної ради та онлайн-виборів (на яку вже виділялись кошти, але вона досі не реалізована);
– розвиток молодіжних осередків у районах міста.
Ткаченко публічно закликав депутатський корпус Києва звернути на це увагу та надати Молодіжній раді реальні інструменти впливу та роботи.
Він також подякував Єгору Мінєнку за конструктивний діалог.