Координаційна група з питань енергетики України G7+ заявила про готовність посприяти зміцненню захисту енергетики країни від повітряних ударів РФ
Про це йдеться у заяві співголів групи.
Координа група G7+ з питань енергетики України провела 12 грудня віртуальну зустріч, щоб підтвердити свою підтримку енергетичної безпеки України та рішуче засудити навмисні удари Росії по енергетичній інфраструктурі України.
Учасники підтвердили свою підтримку України у захисті її територіальної цілісності та права на існування, а також її свободи, суверенітету та незалежності.
Також вони наголосили на нагальній необхідності негайного припинення вогню, що призведе до справедливого та тривалого миру.
Відтак координаційна група G7+ зобов’язалася посилити позиції України шляхом:
Нагадаємо, у листопаді Європейський інвестиційний банк та ЄС анонсували понад 200 млн євро на відновлення та енергетичну стійкість в Україні.
Німеччина анонсувала додаткову "зимову" допомогу на 40 млн євро у відповідь на триваючі російські атаки на інфраструктуру України.
10 грудня Європейський інвестиційний банк виділив 18,4 млн євро на енергоефективну модернізацію соціальних установ у трьох областях України.