На ВДНГ відкрили Терапевтичний сад, де ветерани й ветеранки зможуть відновлювати сили, знаходити спокій і підтримку
Начальник КМВА Тимур Ткаченко відзначив, що цей проєкт — лише початок створення в столиці місць, де кожен захисник почуватиметься у безпеці. Сад став пілотною ініціативою у межах Національної стратегії безбар’єрного простору, яку започаткувала Олена Зеленська.
«Для Києва велика честь бути першим містом, де стартував такий проєкт. Це крок до системного відновлення наших Героїв по всій Україні», — сказав Ткаченко, подякувавши Першій леді за постійну увагу до теми інклюзивності.
Сад створено спільно з Мінветеранів та ВДНГ, за участі Big City Lab і PUPA, а підтримку надали Visa, ПриватБанк, Work.ua, Expolight і Український Червоний Хрест.
Київська міська військова адміністрація вже готує підписання меморандуму з ВДНГ, щоб розширити партнерство і підтримати подальший розвиток таких локацій у столиці та за її межами.