GTranslate

English Portuguese Spanish

У Славутичі відновлюють інфраструктуру: вода, зв’язок і пункти незламності — під контролем Калашника

03 Octubre 2025
У Славутичі відновлюють інфраструктуру: вода, зв’язок і пункти незламності — під контролем Калашника

Микола Калашник, начальник КОВА, перебуває у Славутичі, де через ворожу атаку виникли серйозні перебої з електропостачанням

«Ми працюємо спільно з рятувальниками, поліцією та місцевою владою, щоб якнайшвидше стабілізувати ситуацію. Громадський порядок забезпечують посилені патрулі, залучені також сили з інших областей», — повідомив він.

У місті тривають роботи з відновлення енергопостачання. Об’єкти критичної інфраструктури живляться від генераторів.

Водопостачання вже відновлене. Медичні заклади працюють завдяки альтернативним джерелам енергії.

Стаціонарні пункти незламності відкриті для населення. П’ять супермаркетів працюють цілодобово, виконуючи роль місць підтримки — тут можна зарядити гаджети та зігрітися.

«Також діє десять пунктів незламності з теплом та їжею. До ранку розгорнуть десять додаткових наметів ДСНС зі Starlink для стабільного інтернету», — уточнив Калашник.

Для забезпечення мобільного зв’язку працюють бригади «Київстар», «Vodafone» та «Lifecell». Завдяки генераторам зв’язок та інтернет залишаються стабільними.

Калашник подякував жителям за витримку та закликав не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.