У Київській обласній клінічній лікарні урочисто запустили сучасну станцію очищення води, передану як гуманітарну допомогу урядом Ізраїлю. У заході взяли участь голова Київської ОДА Микола Калашник і Посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський
Установка забезпечує очищення до 3 тонн води на добу, що дозволяє лікарні постійно мати запас якісної питної води для понад 700 пацієнтів і медичних працівників.
«Надійний доступ до води — одна з основ безпечної роботи лікарень в умовах криз. Ця система — ще один крок до зміцнення медичної інфраструктури області. Щиро вдячний ізраїльським партнерам і МАШАВ за сталі проєкти підтримки. Символічно, що саме цей заклад нещодавно навчався за ізраїльськими програмами реабілітації», — підкреслив Микола Калашник.
Він повідомив, що аналогічна станція невдовзі запрацює у Ворзелі.
«Разом із партнерами ми продовжуємо системно посилювати сферу охорони здоров’я Київщини», — резюмував очільник області.