ТОВ "Чорноморський солезавод" планує виробляти харчову і технічну сіль
ТОВ "Чорноморський солезавод" завершує будівництво заводу з виробництва харчової та технічної солі в Одеській області. Запустити підприємство потужністю 15 000 тонн солі за місяць планують у січні 2026 року, повідомляє Укрінформ із посиланням на пресслужбу Національного природного парку "Куяльницький".
Будівництво солезаводу розпочалося у 2024 році. У проєкт вклали $2,8 млн, залучених через програму "5-7-9%".
"За допомогою фахівців з Артемсолі та турецької компанії SALT PLUS ми створюємо перший в Україні завод із виробництва солі в промислових масштабах, який буде використовувати інноваційні комплексні технології", – розповів співзасновник підприємства Віталій Руденко.
Перероблювання солі включатиме декілька етапів глибокого очищення, подрібнення та унікальний метод сушіння.
Це, за словами Руденка, дасть змогу покрити понад 50% потреб ринку солі України.
Підприємство також долучиться до відновлення Куяльницького лиману, рівень солоності в якому останнім часом критично зріс. Показники перевищують природну норму у кілька разів, що загрожує унікальним лікувальним грязям.
"У спеку рівень солоності у Куяльника перевищує 300 проміле. Для збереження грязей та їх відтворення потрібно зменшити цей показник до 180-250 проміле", – пояснили в Нацпарку.
Наразі парк разом із фахівцями заводу розробляє рішення, яке дозволить знизити солоність лиману без залучення бюджетних коштів.
Щоб знизити мінералізацію лиману, будуть застосовувати метод басейнового осадження надлишкових солей. Сіль збиратимуть у спеціальних басейнах після її осадження та перероблятимуть на заводі.
Таку технологію, розповіли у НПП "Куяльницький", уже використовують США, Іспанія, Туреччина та інші країни.